Event management

Příprava vaší akce od A po Z

Mediální zastoupení

S tiskem budu komunikovat já, vy můžete v klidu pracovat 

Marketingová kampaň

Komplexní kampaň pro vaši firmu

Online prezentace

Správa sociálních sítí nebo
tvorba webových stránek

Copywriting

Poutavé texty na vašem webu či profilu na sociálních sítích

K marketingu mám blízko a opravdu mě baví. Svoji bakalářskou práci jsem rovněž věnoval marketingu a komunikaci a díky studiu na vysoké škole mám odborné znalosti, které bych rád využil při naší spolupráci. Nabízím vypracování marketingové a komunikační kampaně pro vaši firmu, ať už prodáváte cihly či poskytujete služby. Každá spolupráce je jedinečná a já se přizpůsobím vaším požadavkům.

Management je nezbytný pro řízení každé firmy, já se specializuji na trochu jinou disciplínu - event management. Zorganizuji vaši firemní párty, slavnostní otevření nové pobočky nebo sportovní akci. Doporučím kvalitní poskytovatele cateringu, mobilních párty stanů nebo objednám kapelu, fotografa, barmanskou show - záleží na tom, co budete potřebovat.

Dlouhodobě se věnuji správě sociálních síti pro různé subjekty. Vytvořím webové stránky pro menší firmy a organizace. A rád také napíšu poutavé texty na váš web, vaši tiskovou zprávu nebo informační leták, tomuto odvětví se říká copywriting.

Aktuální spolupráce


Všesportovní areál Hraběnka

Vytvořil jsem komunikační kampaň pro nově vzniklý sportovní areál. Od event marketingu, přes branding až po online marketing. Aktuálně spravuji profil na sociálních sítích a podílím se na marketingových činnostech areálu.

Realizoval jsem i natočení propagačního videa, od zajištění kamery, přes námět, režii až po publikaci.

Motocross CUP

Projekt, který mě k marketingu přivedl. Od roku 2013 jsem součástí motokrosového seriálu. Působím jako vedoucí realizačního týmu, to obnáší mimo jiné event management, komunikaci se závodníky i sponzory a komplexní marketing.

Rovněž spravuji facebookový profil, ten se během let stal druhým nejsilnějším profilem v tomto odvětví v ČR a výrazně přeskočil profily konkurenčních seriálů.